0

Espanjol i sa igračem manje savladao Granadu

Objavljeno: 07.02.14 u 23:31

Fudbaleri Espanjola zabeležili su osmu pobedu u Primeri ove sezone, pošto su u prvom meču 23. kola savladali ekipu Granade rezultatom 1:0 (0:0).

Moreno

Nije sve krenulo najbolje po Espanjol koji je u 30. minutu utakmice ostao sa 10 igrača na terenu zbog direktnog crvenog kartona i isključenja Alvareza. Ipak, do kraja prvog poluvremena nije bilo većih prilika ni za jedan od timova, pa se na odmor otišlo sa miroljubivih 0:0.

U nastavku susreta, uprkos igraču manje na terenu, Espanjol je imao blagu terensku inicijativu koju je konačno krunisao u 79. minutu. Strelac pobedonosnog gola bio je Moreno za konačnih 1:0.

Nakon ovog trijumfa Espanjol je 10. na tabeli sa 26 bodova, dok je Granada 14. sa dva boda manje.