0

Goleada na premijeri Radničkog u Antaliji

Objavljeno: 04.02.14 u 19:00

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog poraženi su od austrijskog LASK-a rezultatom 3:4 (2:2) u prvom kontrolnom susretu na pripremama u Antaliji.

Nakon ranog vođstva gostiju preko Vujanića, Radnički je preokrenuo golovima Darka Spalevića u 32. iz jedanaesterca i Filipa Kneževića, ali je LASK do odlaska na odmor izjednačio drugim golom Vujanića.

Drugo poluvreme započeto autogolom Stefana Nedovića u 58. minutu, a novo izjednačenje doneo je Dejan Miljuš u 77. minutu. Pet minuta pred kraj meča, LASK postiže i četvrti pogodak za konačnih 3:4.

Narednu utakmicu Radnički 1923 igra za dva dana, 6. februara, protiv ekipe Ujpešta iz Mađarske.

RADNIČKI 1923: Čančarević, Alhassan, Bubanja, Rosić, Marić, Vidović, Krivokapić, Beljić, Čadikovski, Kneževic, Spalević. Igrali su još i: Trifunović, Pavlović, Adamović, Tintor, Andrić, Bjelanović, Popović, Nedović.