0

Marsej hvata priključak u borbi za LŠ

Objavljeno: 29.01.14 u 23:31

Fudbaleri Olimpika iz Marseja savladali su ekipu Monpeljea 2:1(1:1) u zaostalom meču 21. kola Lige 1.

Liga 1

Marsej je ovim trijumfom uhvatio je priključak sa ekipama iz vrha, dok su gosti ostali u zoni ispadanja sa samo 18 bodova. Olimpik je peti sa 35 bodova, šest manje od Lila, koji zauzima mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Prvi gol viđen je posle pola sata, kada je Pjer-Andre Žinjak savladao Paneteua. Gosti su izjednačili samo nekoliko minuta kasnije pogotkom Masuakua. Konačan rezultat meča postavlja Tauvin u 63. minutu, posle asistencije Valbuene.