0

Sosijedad lako protiv Rasinga (VIDEO)

Objavljeno: 22.01.14 u 22:06

Fudbaleri Real Sosijedada lako su savladali Santander rezultatom 3:1 u prvoj rundi četvrtfinala Kupa Kralja.

Real Sosijedad - Karlos Vela

Domaći tim je poveo već u 4. minutu preko Gonzalesa a isti igrač je duplirao prednost domaćih u 33. minutu susreta. U nastavku igre snalažljivi Karlos Vela je povisio na 3:0 i tako zapečatio sudbinu gostiju koji su ipak uspeli da preko Konea u 83. minutu postave konačnih 3:1 i postignu gol koji će im dosta značiti u revanš meču.

Pogledajte sve golove sa meča:

U ovim trenucima počinje meč između Barselone i domaćeg Levantea. Real Madrid je sinoć savladao Espanjol u gostima, dok Atletiko Madrid sutra dočekuje Bilbao.