0

Kup Kralja: Sosijedad iznenadio ‘Žutu podmornicu’ (VIDEO)

Objavljeno: 16.01.14 u 22:05

Fudbaleri Real Sosijedada plasirali su se u četvrtfinale Kupa Kralja nakon što su rezultatom 1:0 savladali Viljareal u gostima.

Sosijedad Viljareal

Meč prve runde ova dva tima igran u San Sebastijanu završen je rezultatom 0:0, pa je jedan gol bio dovoljan za prolazak dalje.

Jedini strelac na meču bio je Ros iz Sosijedada koji je mrežu domaćeg tima zatresao u 32. minutu susreta. Domaći tim je imao priliku da se vrati u meč ali je Perbe promašio penal u 72. minutu i tu je bio kraj nadama domaćeg tima.

U četvrtfinalu Kupa Kralja Real Sosijedad ide na megdan trećeligašu Rasingu koji je iznenadio Almeriju.

Večeras se u poslednjem meču osmine finala Kupa Kralja sastaju Barselona i Hetafe. Katalonci imaju prednost od 4:0 iz prvog meča.