0

Kup Italije: Prošao Milan, prvenac Honde (VIDEO)

Objavljeno: 15.01.14 u 19:55

Fudbaleri Milana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije nakon što su večeras na svom San Siru savladali ekipu Specije rezultatom 3:1 (2:0).

kejsuke-honda-milan

Milan je u prvom poluvremenu već imao dva gola prednosti zahvaljujući pogocima Robinja u 28. i Pacinija u 32. minutu. Pitanje pobednika rešio je novajlija Keisuke Honda u 47. minutu, a počasni pogodak za goste postigao je Ferari u nadoknadi vremena.

Ranije danas, plasman među osam najboljih obezbedila je i Sijena koja je na Siciliji pobedila Kataniju, a ranije su plasman dalje obezbedili Fiorentina, Udineze, Roma, Juventus i Lacio.

U poslednjem meču od 21.00 sastaju se Napoli i Atalanta.

[povezaneVestiEmbed naslov1=““ levo=“da“ povradio=“povezane“ horver=“horizontalne“ ]