0

FA kup: Fantastični Siti ‘petardom’ do sledeće runde (VIDEO)

Objavljeno: 15.01.14 u 23:10

Fudbaleri Mančester Sitija plasirali su se u 1/16 finala FA kupa nakon što su večeras u ponovljenom meču deklasirali Blekburn rezultatom 5:0 (1:0).

Džeko i Negredo

Mrežu gostiju načeo je Alvaro Negredo u poslednjem minutu prvog dela igre, a isti igrač povisio je u 47. minutu na sjajnu asistenciju Aleksandra Kolarova.

Do sledećeg gola prošlo je 20 minuta, a onda je Edin Džeko zakucao loptu pod prečku. Povratik Aguero vratio se na teren posle tačno mesec dana i bilo mu je potrebno samo dva minuta da zatrese mrežu za 4:0, da bi konačan rezultat postavio Džeko svojim drugim golom u 79. minutu.

U sledećem kolu, Siti će dočekati Koventri.