0

Kup Kralja: Rasing u četvrtfinalu

Objavljeno: 14.01.14 u 21:33

Fudbaleri Rasing Santandera savladali su Almeriju u gostima rezultatom 2:0 i tako se plasirali u četvrtfinale ovogodišnjeg Kupa Kralja.

Rasing

U prvom poluvremenu nije bilo golova a Rasing je poveo u 62. minutu susreta preko Sanza. Pitanje konačnog pobednika rešio je Duran koji je u 79. minutu postavio konačnih 2:0. To je bilo dovoljno gostujućoj ekipi za prolaz u četvrtfinale s obzirom da je prethodne nedelje prva runda okončana rezultatom 1:1.

Večeras se igra još jedan meč osmine finala Kupa Kralja u kojem će Atletiko Madrid dočekati ekipu Valensije. I u tom dvoboju prvi meč je okončan rezultatom 1:1.