0

Kup Italije: Perea odveo Lacio u četvrtfinale (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.14 u 23:15

Fudbaleri Lacija plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije nakon što su rezultatom 2:1 savladali Parmu na domaćem terenu.

Perea lacio

Rimski tim je poveo u 25. minutu preko Kolumbijca Peree a do kraja prvog poluvremena rezultat je poravnao brzonogi Francuz Biabiani u 43. minutu susreta.

U nastavku nije bilo golova i to veoma dugo, i taman kada su svi pomislili da će ovaj nokaut meč otići u produžetke ponovo je zablistao kolumbijski napadač Perea i u prvom minutu dodatnog vremena zatresao mrežu po drugi put na meču i postavio konačnih 2:1 za Lacio.

U četvrtfinalu Kupa Italije rimska ekipa će se sastati sa pobednikom duela između Napolija i Atalante.