0

Kup kralja: Real savladao Osasunu, Sosijedad i Viljareal remizirali bez golova (VIDEO)

Objavljeno: 09.01.14 u 23:31

Danas su odigrane još tri utakmice osmine finala Kupa kralja. Real Madrid je savladao Osasunu rezultatom 2:0 (1:0), dok su mečevi Real Sosijedada i Viljareala, odnosno Rajo Valjekana i Levantea završeni remijima bez golova, 0:0.

Real Madrid

Real je dobro započeo meč protiv Osasune i stigao do vođstva već u 19. minutu. Strelac je bio Karim Benzema, nakon asistencije Luke Modrića, za minimalnu prednost Madriđana na kraju prvog poluvremena.

I u nastavku susreta Realu nije trebalo mnogo da postigne pogodak. U 60. minutu strelac je bio Hese, nakon asistencije Kristijana Ronalda, za konačnih 2:0.