Odbojka

Kvalifikacije za SP: Odbojkaši Srbije počistili Makedonce (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.14 u 19:44

Odbojkasi 2

Srpska odbojkaška reprezentacija pobedom je startovala treću rundu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo pošto je u Nišu bila bolja od selekcije Makedonije 3:0 (25:22, 25:22, 25:23).

Srbija je zabeležila prvu pobedu u trećoj rundi kvailfikacija za Svetsko prvenstvo, pa sa set količnikom 3:0 zauzima vrh tabele grupe J ispred Slovenije koja je takođe zabeležila trijumf protiv Portugala 3:1.

U prva dva seta, naša selekcija je na samom startu sticala prednost koju je uz dovoljno ritma uspevala da zadrži do kraja.

Gosti su se trgli tek u trećem setu kada su zaigrali nešto borbenije, ali ni to im nije pomoglo da izbegnu poraz bez osvojenog seta.