0
AdmiralBet ABA Liga

Mega Vizura poražena u Zagrebu

Objavljeno: 29.12.13 u 21:19

Ekipa Mega Vizure poražena je u Zagrebu u pretposlednjem meču 14. kola regionalne ABA lige u košarci rezultatom 77:73 (21:14 25:16 15:17 16:26) od ekipe Cedevite.

Kao što rezultat po četvrtinama kazuje, presudno je bilo bolje prvo poluvreme domaćina koji su stekli prednost od 16 poena nakon prvih 20 minuta igre. U nastavku, a posebno u poslednjoj deonici ekipa Dejana Milojevića je uspela da smanji prednost i stigne do svega tri poena zaostatka (76:73) ali je to bilo sve, pa je Cedevita privela meč kraju u svoju korist.

Najefikasniji u srpskoj ekipi bio je Micić sa 17 poena, 15 je ubacio Jokić a po 14 Miljenović i Varda. U pobedničkoj ekipi 18 poena je ubacio Suton a 15 Babić.

Mega sada ima skor od 6 pobeda i 8 poraza pa je trenutno osma na tabeli dok je Cedevita treća sa 10 pobeda i 4 poraza, istim skorom kao i drugoplasirani Partizan.