0

Na Boksing dej prekinuta čudesna serija Rendžersa

Objavljeno: 26.12.13 u 20:02

Rendzers

Serija Glazgov Rendžersa od 20 uzastopih pobeda u svim takmičenjima okončana je na Boksing dej golom u 94. minutu utakmice protiv ekipe Stranara.

Rendžers je sjajnu seriju pobeda prekinuo na svom stadionu pošto je remizirao rezultatom 1:1 golom Longvorta u četvrtom minutu nadoknade vremena. Pred 45.000 navijača na Ajbroksu, domaćin je vodio od 37. pogotkom Mekaloka iz penala.

Do ovog remija u trećoj ligi Škotske, Rendžers je imao učinak 15-0-0 uz gol razliku 59:7.

Podsetimo, tim iz Glazgova je zbog bankrota 2012. godine izbačen u četvrti rang takmičenja, ali je na pravom putu da se u rekordnom roku vrati u Premijer ligu.