0

Rendžeri pokorili divljinu (VIDEO)

Objavljeno: 23.12.13 u 09:13

Hokejaši Njujork Rendžersa pobedili su u Medison Skver Gardenu ekupu Minesota Vajlda sa 4:1

458918681_slide

Bolje Minesota otvorilila utakmica, pa su gosti veću u petom minutu golom Džejsona Pominvila stvrili minimanlnu prednost. Redndžersi do izjednaćenja sitžu desetak minuta kasnije, a strelac je bio Beona Pulio.

Druga trećina potpuno je pripala ekipi iz Njujorka koja je golovima Karla Hagelina i Matsa Zukarela stigla do dvostuke prednosti, Konačnih 4:1 za Rendžerse postavio je Kris Krejder polovinom trećeg perioda.

U drugoj utakmici koja je odigrana sinoć Vankuver Kanaksi pobedili Vinipeg Džetse rezultatom 2:1.

Golove za Kanakse postigli su Bred Ričardson i Kristofer Tanev, a jedini pogodak za Džetse bio je delo Ivandera Kejna.