0

Real jedva do bodova na Mestalji, Ronaldov gol iz ofsajda (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.13 u 23:09

Ronaldo ofsajd

Fudbaleri Real Madrida uspeli su da ostanu na pet bodova zaostatka za Barselonom, pošto su u poslednjem meču 17. kola španske  Lige Primere slavili protiv Valensije na Mestalji rezultatom 2:3 (1:2).

Prednost gostima doneo je Di Marija u 28. minutu, a izjednačio je Pablo Pjati u 34. Do odaska na odmor Real ponovo dolazi u vođstvo, a strelac je bio Kristijano Ronaldo u 40. minutu iz ofsajd pozicije.

U 62. minutu Matje glavom nakon kornera izjednačuje na 2:2, ali Valensija uprkos odličnoj igri ne uspeva da sačuva bod, pošto je osam minuta pre kraja rezervista Hese savladao očajnog Guaitu udarcem u prvi ugao.