in , ,

Lil iznenadio PSŽ u Parizu

Ibrahimović

Lider šampionata Francuske Pari sen Žermen jedva je izvukao remi u derbiju sa ekipom Lila koji je završen rezultatom 2:2.

Zlatan Ibrahimović je u 36. minutu doneo prednost “svecima“, i to iz slobodnog udarca kada je lopta na putu do gola zakačila jednog igrača i prevarila gostujućeg golmana.

U finišu prvog poluvremena, ekipa Lila dolazi do izjednačenja. Kalu je asistirao za Mavubu, a ovaj savladao Sirigua.

Gosti su početkom drugog dela igre šokirali Park prinčeva kada je Kalu sa bele tačke pogodio za 1:2.

Ipak, PSŽ je izbegao poraz, zahvaljujući autogolu Marka Baše, koji je nespretno reagovao posle kornera sa leve strane u 72. minutu.