0

Espanjol lako izašao na kraj sa Valjadolidom (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.13 u 14:11

U prvom meču nedeljnog programa 17. kola španske Primere, Espanjol je na svom terenu savladao ekipu Valjadolida rezultatom 4:2 (2:0).

Espanjol je od samog starta utakmice držao stvari u svojim rukama i već u 5. minutu iz penala stigao do prednost. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Serhio Garsija. Na 2:0 povisio je Stuani u 37. minutu, pa se ovom prednošću Espanjola otišlo na pauzu između poluvremena.

U nastavku utakmice nije bilo promene rezultata sve do poslednjih 20-ak minuta meča. A onda za dva minuta Espanjol postiže dva gola i rešava pitanje pobednika na ovom susretu. Strelci su bili Sančez i ponovo Stuani.

Igrači Valjadolida uspeli su samo da ublaže poraz sa dva gola, preko Gere i Pereza, za konačnih 4:2.

Espanjol je ovom pobedom stigao do 9. pozicije sa 22 boda, dok je Valjadolid 16. sa 15 osvojenih bodova.