0

Barsa dala Hetafeu dva gola fore, pa vođena Pedrom dala pet (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.13 u 19:07

Pedro

Fudbaleri Barselone pobedili su u predgrađu Madrida ekipu Hetafea rezultatom 2:5 (2:3) iako su posle 15 minuta gubili sa 2:0.

Najpre se Eskudero ubacio iz drugog plana iza leđa odbrane Barse i lako matirao Pinta, a isto je učinio Lisandro Lopez nekoliko minuta kasnije nakon kornera.

Ipak, tada na scenu stupa čudesni Pedro koji u razmaku od devet minuta sa tri gola postiže het-trik za poptuni preokret. Prvo je u 34. minutu lobom prepolovio zaostatak, a u 41. iskosa sa leve strane poslao loptu pod prečku za izjednačenje, da bi potom iskoristio grešku odbrane domaćih i lako pogodio za 2:3.

Njegovu ulogu je u drugom poluvremenu preuzeo Sesk Fabregas i u 68. minutu volej udarcem zakucao loptu pod prečku, da bi potom isti igrač sa bele tačke postavio konačnih 2:5. Prethodno je u protivničkom šesnaestercu oboren Pedro.