0

Pingvinsi savladali Toronto (VIDEO)

Objavljeno: 17.12.13 u 08:57

Hokejaši Pitsburg Pingvinsa pobedili su na svom ledu ekipu Toronto Mejpl Lifsa rezultatom 3:1.

457208825_slide

Bila je to prilično izjednačena utakmica većim delom, a Pingvinsi su je prelomili u poslednjih desem minuta. Domaćini su poveli golo Kris Koner u 39 sekundi utakmice.

Lifsi stižu do izjendačenja u drugoj trećini kada je Morgan Rejli iskoristio situaciju sa igračem više na ledu. Mreže su potom mirovale sve do na oko sedam minuta pre kraja kada je Sidni Krozbi uspeo da savlada Džonatanat Bernijea za 2:1.

Konačan rezultat postavio je Brendon Sater koji pak smestio u praznu mrežu Lifsa.