0

Remi Milana i Rome, Juve beži (VIDEO)

Objavljeno: 16.12.13 u 23:11

Serija A

U poslednjem meču 16. kola Serije A, Milan i Roma su remizirali sa 2:2 (1:1) na San Siru iako su Rimljani u dva navrata vodili.

Povela je Roma golom u 13. minutu, kada je Destro sa pet metara lako smestio loptu u mrežu. Milan je do prvog izjednačenja došao preko Zapate koji nakon kornera glavom savladao De Sanktisa.

Posle šest minuta igre u drugom poluvremenu, rezervni golman Gabrijel koji je zamenio povređenog Abijatija, oborio je Žervinja u svom šesnaestercu, a siguran sa bele tačke bio je Strotman.

Ipak, Muntari je posle asistencije kod prvog gola došao i do pogotka u 77. minutu, na dodavanje Balotelija.

Roma je ostala na drugom mestu, ali sada sa pet bodova manje od Juventusa, dok je Milan 11. sa 19 bodova, duplo manje od Rimljana i čak 24 manje od Juventusa.