0

Lion i Marsej podelili bodove na ‘Žerlanu’

Objavljeno: 15.12.13 u 23:14

Gomis

Derbijem kola igranom na „Žerlanu“, zatvoreno je nedeljni program Šampionata Francuske u fudbalu. Lion i gostujući Marsej odigrali su 2:2.

Domaći tim je poveo preko Lakazeta u 17. minutu susreta a prednost je duplirao Bafetimbi Gomis u poslednjem minutu regularnog dela prvog poluvremena. Delovalo je da je Lion na dobrom putu da savlada goste sa juga Francuske ali je tik pred sudijski zvidžuk Žinjak umanjio na 2:1 i tako olakšao posao svom timu u nastavku.

Igrao se 79. minut kada je Tovan pogodio mrežu Liona i tako doneo značajan bod svojoj ekipi za konačnih 2:2.

Nakon ovog remija Lion je deseti na tabeli sa 24 osvojena boda, dok je Marsej šesti sa četiri boda više od današnjih rivala.