0

Levante pobedio i pretekao Elče

Objavljeno: 13.12.13 u 22:55

levante-sevilja

Levante je pobedom nad Elčeom rezultatom 2:1 na domaćem terenu otvorio 16. kolo španske Primere.

Domaćem timu je bio potreban preokret a kreirao ga je Baral koji je u 38. minutu zamenio Dijavaru. Gosti su poveli golom Sapunarua u 25. minutu, a pomenuti Baral je izjednačio samo tri minuta nakon svog ulaska na teren.

Upravo je Baral doneo i sva tri boda domaćem timu kada je postigao svoj drugi gol na meču u 80. minutu susreta.

Levante je ovom pobedom na tabeli pretekao Espanjol i večerašnje protivnike pa je sada 10. sa 20 bodova, dok je Elče 12. sa tri boda manje.