Podela bodova u Velsu (VIDEO)

Objavljeno: 09.12.13 u 22:53

Čiko

U Velsu, tačnije u Svonsiju je večeras odigran i poslednji meč 15. kola engleske Premijer lige u fudbalu.

Svonsi je na svom terenu dočekao Hal Siti a meč je završen rezultatom 1:1. Gosti su poveli relativno rano, strelac je bio Grejem na asistenciju Elmohamadija u 9. minutu.

Konačan rezultat i bod za goste doneo je jedan od brojnih Španaca u domaćem timu, Čiko, koji je postigao gol u 60. minutu na asistenciju Šelvija.

Nakon ovog remija Svonsi je deseti na tabeli sa 19 bodova, dok je Hal 12. sa bodom manje. Između ova dva tima se na tabeli nalazi samo Aston Vila koja je po bodovima izjednačena sa velškim timom.