0

Fulam prekinuo crnu seriju

Objavljeno: 08.12.13 u 16:27

Berbatov

Nakon serije poraza koje su londonski klub dovele do zone ispadanja, usledila je pobeda nad Aston Vilom. Fulam je kao domaćin savladao Aston Vilu sa 2:0.

Domaći tim je odigrao sjajan meč a sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu. Stiv Sidvel je doveo domaći tim u vođstvo u 21. minutu a pitanje pobednika definitivno je rešio Berbatov, pogodivši sa bele tačke 9 minuta kasnije.

Fulam je tako stigao do tek četvrte pobede u sezoni ali je prestigao Kristal Palas na tabeli, pa je londonski tim trenutno 18. na tabeli Premijer lige sa 13 osvojenih bodova. Aston Vila je ostala na desetoj poziciji sa 19 bodova.

Ostalo je da se odigraju još dva meča 15. kola Premijer lige. Danas od 17 časova Arsenal dočekuje Everton, dok sutra od 21 čas Svonsi u Velsu dočekuje Hal Siti.