0

Bordo golom srušio Lil i niz od 1061 minuta bez primljenog gola

Objavljeno: 08.12.13 u 16:02

Enjeama

Dogodilo se i to! Lil je primio gol u francuskom šampionatu, te je ujedno i poražen na gostovanju Bordou rezultatom 1:0.

Domaćim tim je slavio zahvaljujući golu N’Guema u 27. minutu susreta, a taj gol prekinuo je niz od 1061 minuta bez primljenog gola, koji je Lil do danas imao.

Golman Enjeama i odbrana Lila briljirali su još od 15. septembra kada su poslednji put primili gol, ali danas nisu izdržali. Zanimljivo je da upravo Bordo drži rekord po broju minuta bez primljenog gola, tako da su praktično odbranili titulu u toj kategoriji danas.

Ovom pobedom Bordo je došao do deobe petog mesta sa ekipom Marseja, sa ukupno 27 bodova, dok je Lil ostao drugi uprkos porazu, sa četiri boda manje od PSŽ-a. Priliku da prestigne Lil imaće Monako koji još nije odigrao svoj meč 17. kola.