0

Mitrović ponovo strelac u novoj pobedi Anderlehta (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.13 u 21:57

Napadač Anderlehta i reprezentacije Srbije, Aleksandar Mitrović, postigao je još jedan pogodak u šampionatu Belgije i doprineo novoj pobedi svog kluba.

Nakon što je bio jedan od tragičara u osmini finala belgijskog Kupa, kada je promašio jedanaesterac u penal lutriji protiv Vesterloa, mladi napadač je u 18. kolu šampionata uspeo da zatrese protivničku mrežu.

Mitrović je bio strelac u 33. minutu, nakon asistencije Žilea, i tako najavio pobedu Anderlehta nad ekipom Beverena. Konačan rezultat utakmice, 2:0, postavio je Vargas u 65. minutu susreta.

Anderleht sada ima 37 bodova posle 18 odigranih mečeva, tri manje od vodećeg Standarda iz Liježa, koji ima i utakmicu manje.