0

Goleada i podela bodova Napolija i Udinezea (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.13 u 23:16

Meč 15. kola Serije A doneo je pravo uživanje ljubiteljima fudbala. Viđeno je čak 6 golova i podela bodova, dok je konačan rezultat postavio Dušan Basta.

Napoli je odlično otvorio utakmicu i golovima Gorana Pandeva u 38. i 41. minutu poveo sa 2:0. Ipak, u finišu prvog poluvremena Udineze uspeva da prepolovi zaostatak zahvaljujući nespretnoj reakciji i autogolu Federika Fernandeza.

U nastavku utakmice, tačnije u 70. minutu, zahvaljujući pogotku Bruna Fernandeza Udineze stiže do izjednačenja 2:2, da bi samo minut kasnije domaći ponovo poveli preko Džemailija. Konačan rezultat utakmice postavio je Dušan Basta u 81. minutu.

Nakon ovog remija Napoli je povećao zaostatak za vodećim Juventusom, i sada ima 32 osvojena boda, 8 manje od ‘Stare dame’ iz Torina. S druge strane, Udineze  je na 12. poziciji sa 17 osvojenih bodova.