0

Crveno-žuti dresovi više nisu ukleti – Barsa u njima slavila u Kupu kralja (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.13 u 00:24

Dongou

Nakon dva uzastopna poraza u Ligi šampiona i prvenstvu, Barselona je zabeležila trijum u prvom meču 1/6 finala Kupa kralja protiv Kartahene rezultatom 1:4 (1:2).

Zanimljivo, nakon pomenutih poraza od Ajaksa i Atletik Bilbaa, u javnosti se pojavila vest kako su novi Barsini dresovi u bojama katalonske zastave – ukleti, tim Herarda Martina je u njima zabeležio prvi trijumf.

Ipak, početak nije obećavao, pošto je Rodrigez u 17. minutu doneo prednost domaćima. Do kraja prvo dela igre, Barsa je preokrenula preko Pedra i Fabregasa. U nastavku igre, Sančez je promašio neverovatan zicer sa pet metara, ali je Pedro u 76. minutu rešio sve dileme oko pobednika svojim drugim golom.

Konačnih 1:4 postavio je član Barse B Dongou.