0

Goleada i crveni karton za Boška Jankovića u Firenci (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.13 u 21:03

jankovic

Fudbaleri Fiorentine pobedili su na svom Artemio Frankiju ekipu Verone rezultatom 4:3 (3:2) u 14. kolu Serije A, a pored goleade meč je obeležio i crveni karton za srpskog fudbalera Boška Jankovića.

Valero je u petom minutu doneo prednost domaćima, ali su do 13. gosti preokrenuli preko Romula i Iturbea. Ipak, Valero je već u 14. postigao svoj drugi pogodak za 2:2, da bi u finišu prvog dela igre Vargas preokrenuo na 3:2.

Ključni momenat dogodio se u 53. minutu kada je Boško Janković napravio jedanaesterac i zaradio svoj drugi žuti karton i automatsko isključenje, a siguran sa bele tačke bio je Rosi.

Konačnih 4:3 postavio je Žoržinjo u 72. minutu.

U domaćem taboru, svih 90 minuta odigrali su Nenad Tomović i Stefan Savić.

Fiorentina je na deobi četvrtog mesta sa Interom, imaju po 27 bodova, deset manje od vodećeg Juventusa.