0

Bilbao srušio Barsu!

Objavljeno: 01.12.13 u 22:55

Iniesta_resize

Svemu dođe kraj pa tako i seriji Barsine nepobedivosti. Atletik Bilbao je savladao katalonsku ekipu sa 1:0 i tako joj naneo prvi poraz tek u 15. kolu Primere.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, Barsa je imala posed lopte ali je retko stvarala prilike pa se na pauzu otišlo bez golova.

U nastavku meča sve što su gostujući igrači uradili bilo je četiri žuta kartona a presudni trenutak viđen je u 70. minutu kada je Susaeta uposlio Muniana, a mladi Španac je zatresao mrežu golmana Pinta.

Uprkos porazu Barsa ostaje na čelu tabele sa 40 osvojenih bodova, koliko ih ima i madridski Atletiko dok Real ima 3 boda manje od vodećeg dvojca. Što se tiče Bilbaa, trenutno je četvrti na tabeli sa 29 bodova.