0

Remzi ne staje, Everton razbio Stouk

Objavljeno: 30.11.13 u 18:06

ramzi-mertezaker-ozil

Fudbaleri Arsenala pobedili su u gostima ekipu Kardifa rezultatom 3:0 (1:0), dok je Everton kao domaćin savladao Stouk – 4:0 u 13. kolu Premijer lige.

Junak u pobedi Arsenala bio je dvostruki strelac Aron Remzi u 29. i 90. minutu, dok je između njegovih pogodaka mrežu pogodio Flamini u 86. minutu. Mesut Ozil se istakao sa dve asistencije.

Everton je i bez povređenog kapitena Bejnsa rasturio Stouk – 4:0, a blistao je igrač Barselone na pozajmici na Gudisonu Žerar Delofeu sa golom i asitencijom. Španac je načeo mrežu gostiju u 45, potom je pogodio Koleman u 49, Ovijedo u 58. i Lukaku u 79. minutu.

Ubedljivu pobedu na svom terenu zabeležio je i Vest hem protiv Fulama – 3:0, dok su Aston Vila i Sanderlend igrali bez golova.