0

Ajaks srušio Barsu, Bazel ponovo nadigrao Čelsi! (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.13 u 22:10

Liga sampiona

Fudbaleri Ajaksa naneli su Barseloni prvi ovosezonski poraz rezultatom 2:1 Bazel je ponovo šokirao Čelsi – 1:0, dok su važne trijumfe zabeležili Dortmund, Milan, Arsenal.

U grupi smrti, Arsenal je pobedio Marsej rezultatom 2:0 golovima Džeka Vilšera, dok je Dortmund takođe kao domaćin bio bolji od Napolija – 3:1, a strelci su bili Rojs, Blaščikovski i Aubemejang, dok je jedini gol za Napoli postigao Insinje.

Milan je zabeležio važnu pobedu u gostima protiv Seltika – 0:3 pogocima Kake, Zapate i Balotelija, dok je u istoj grupi Ajaks naneo prvi poraz oslabljenoj Barsi golovima Serera i Hesena, dok je jedini pogodak za Katalonce postigao Ćavi sa bele tačke. Treba istaći da su domaći skoro čitavo drugo poluvreme igrali sa igračem manje pošto je crveni zaradio Veltman.

Bazel je kao i na otvaranju sezone bio bolji od Čelsija, a i ovog puta heroj je bio Salah, koji je postigao pobedonosni gol u samom finišu utakmice.

Porto je pred svojim navijačim razočarao, pošto je odigrao samo 1:1 sa Austrijom iz Beča.

Iz minuta u minut:

22:30 – Bazel vodi protiv Čelsija, a strelac je Salah!

22:22 – Aubemejang postiže gol za Dortmund za 3:1!

22:11 – Insinje posle pet minuta provedenih na terenu smanjuje prednost Dortmunda na 2:1.

22:05 – Vilšer postiže svoj drugi pogodak za Arsenal – Marsej 2:0!

22:00 – Dortmund vodi 2:0, strelac je Blaščikovski! U istom minutu Baloteli postiže treći pogodak za Milan!

21:52 – Barsa smanjuje sa bele tačke, a strelac je Ćavi! Prethodno je Veltman sa leđa oborio Nejmara i zaradio crveni karton! U istom minutu, Zapata udvostručuje prednost Milana u Glazgovu!

21:50 – Martinez postiže pogodak glavom za Porto za 1:1!

21:30 – NA poluvremenima vode Ajaks protiv Barse (2:0), dok po gol prednosti imaju Dortmund, Arsenal, Milan i Austrija Beč.

21:25 – Kakav šok na Amsterdam areni! Nesmotrenost odbrane Barse iskoristio je Hesen koji udvostručuje prednost Ajaksa!

21:20 – Arsenal je imao veliku priliku da sa bele tačke udvostruči svoju prednost, ali je Ozilov udarac zaustavio Mandanda.

21:05 – Ajaks vodi protiv Barselone, a strelac je Serero!

20:59 – Kaka je na Seltik parku doneo prednost Milanu – 0:1.

20:56 – U Dortmundu Rojs je sa bele tačke doneo prednost Borusiji protiv Napolija, dok je Austrija šokirala Porto u gostima golom Kinasta.

20.45 – Prvi gol pao je u Londonu gde je Arsenal poveo protiv Marseja golom Vilšera.

Večeras su na programu mečevi grupa E, F, G i H petog kola Lige šampiona.