0

Remi na Mihinom debiju (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.13 u 17:20

Sampdoria/Presentazione Mihajlovic

Fudbaleri Sampdorije remizirali su sa ekipom rimskog Lacija 1:1 na debiju bivšeg selektora Srbije Siniše Mihajlovića.

Sampdorija je u meču 13. kola Serije A povela golom Sorijana u 67. minutu, da bi radost Mihajloviću pokvario albanski internacionalac Lorin Cana koji je gol domaćih pogodio u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Šampion Italije nije briljirao na gostovanju Livor u ali je i pored toga stigao do sigurne pobede od 0:2.

Najzaslužniji za osvajanje tri boda bio je napadački tandem Ljorente – Tevez koji sve bolje funkcioniše kako sezona odmiče. Španski špic je iz prve u 63. minutu sproveo centaršut Pogbe u gornji desni ugao, da bi potom asistirao Tevezu za konačnih 2:0.