0

Milan ne može ni sa igračem više, Baloteli promašio penal, Kasano utišao Napulj

Objavljeno: 23.11.13 u 22:51

baloteli-milan-penal

Fudbaleri Milana remizirali su na svom San Siru sa ekipom Đenove rezultatom 1:1 (1:1), dok je Napoli kao domaćin poražen od Parme sa 0:1 u 13. kolu Serije A.

Milan je sat vremena imao igrača više, pošto je u 35. minutu direktno isključen Manfredini, ali ni to nije pomoglo “roso-nerima“ da dođu do sva tri boda. Domaći su poveli već u četvrtom minutu golom Kake, a konačan rezulat postavio je bivši napadač Milana Đilardino četiri minuta kasnije.

Milan je propustio ogroman broj prilika, a najveću je imao Mario Baloteli u 36. minutu kada je njegov udarac sa 11 metara zaustavio golman Perin.

Napoli je takođe razočarao svoje navijače pošto je sva tri boda sa San Paola odnela Parma. Pobedonosni gol postigao je Antonio Kasano desetak minuta pre kraja.

Milan je ostao u sredini tabele sa samo 14 bodova, dok je Napoli treći sa 28.