0

JSL: Jagodina ubedljiva protiv Voše

Objavljeno: 23.11.13 u 17:01

4fc4cfd63756djsl

Fudbaleri Jagodine deklasirali su novosadsku Vojvodinu u derbiju 12. kola Jelen Superlige rezultatom 3:0.

„Ćurani“ su svojim navijačima priredili odličnu fudbalsku predstavu i ubedljivom pobedom obezbedili nova tri boda.

Goste je načeo Aleksandar Pešić pred sam kraj prvog poluvremena. Prednost domaćih udvostručio je Miloš Lepović u 48. minutu, a konačan rezultat postavio je svojim drugim golom Pešić u 70. minutu.

Jagodina se izjednačila po broju bodova sa Vojvodinom, ali je zbog bolje gol razlike pretekla na tabeli. „Ćurani“ su na 4. mestu, dok su „lale“ na 6. mestu.