0

Barsa rešeta i bez Mesija i pola tima (VIDEO)

Objavljeno: 23.11.13 u 18:31

barsa

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom “Kamp nou“ ekipu Granade rezultatom 4:0 u prvom današnjem meču 14. kola Lige Primere.

Barselona je do dva gola prednosti došla golovima sa penala preko Inijeste u 20. i Fabregasa u 40. minutu, da bi u nastavku utakmice konačan rezultat postavili Sančez u 71. i Pedro u 90. minutu.

Barsa je bez povređenih Mesija, Ćavija, Danija Alveša, Valdesa i Albe, kao i pošteđenih Maskerana i Pujola, predvođena sjajnim Nejmarom na poziciji ‘devetke’ lako došla do nova tri boda.

Gosti su meč završili sa desetiricom igrača, pošto je zbog dva žuta kartona u 66. minutu isključen Itura.

Zanimljivo je da su na ovoj utakmici Fabregas i Nejmar zauzeli prvo mesto na listi asistencija, pošto su stigli do brojke osam.

Barselona je zadržala prvu poziciju sa 40 bodova, Atletiko ima 34, Real 31, ali madridske ekipe svoje mečeve tek treba da igraju.