Mlađi brat Franka Riberija, 18-godišnji Stiven pridružio se juniorskom timu Bajern Minhena, potvrdio je šef omladinske škole Volfgang Dremler.
“Stiven već trenira sa Bajernovim juniorima. Može da igra prijateljske utakmice, a od januara će moći i zvanične“, rekao je Dremler.
Stiven (18) je mlađi brat fudbalera Bajerna Franka Riberija, a prethodno je nastupao za juniore Lensa.
hosport.rs
LEH JE SJAJNA EKIPA, IMAJU FENOMENALNOG TRENERA I ŠAMPIONI SU POLJSKE: Vladan Milojević svestan da Crvena zvezda ima moćnog rivala pred sobom!

Trener šampiona na konferenciji!
Crvena zvezda je prošle nedelje Poznanju gostovala je ekipi Leha, u okviru prvog meča treće runde kvalifikacija za Ligu šampiona. Meč je završen pobedom Zvezde – 3:1.
Revanš se igra u utorak od 21.00 čas, a šampion Srbije ima ambicije da ide do same Lige šampiona. U susret tome reč je imao Vladan Milojević.
– Znate šta, ja sam rekao i posle utakmice u Poznanju da je završeno jedno poluvreme i ne obraćamo pažnju, ne interesuje nas. Igramo kao da je 1:1, sve misli su usmere na ovu utakmicu. Izaći ćemo u najboljem mogućem sastavu.
– Što se formacije tiče, imam dosta igrača kvalitetnih i videćemo danas. Imamo poslednji trening, videćemo i odlučićemo sutra.
Rival je svakako vrlo jak
– Složiću se, nema euforije niti treba da vlada. Ovo su evropske utakmice, Leh je jako ozbiljna i dobra ekipa. Jako dobro su vođeni, sa jako dobrim trenerom. U ovom trenutku treba misli usredsrediti na sutrašnju utakmicu. Nema potrebe za euforijom, jer ništa nismo ni uradili. Odigrali smo prvo poluvreme.
– Mislim da u svakom slučaju, da ste dosta toga odgovorili. Sigurno je utakmica gde stvarno očekujemo Leh da će biti agresivniji, ofanzivniji. Treba da obratimo pažnju. Ne mogu da znam kako će da izađu, ali rekao sam da imaju jako dobrog trenera, treba biti jako obazriv.
Biće komplikovano spremiti meč.
– Fudbal je igra grešaka, nije stvar u tome šta treba popraviti ili ne. Analiziraćemo, pričali smo. Sve ovo što se pomenuli, sve treba da bude bolje. Ne bi mogli da grešimo ako igramo sami, imate protivnika, zavisi od njih. Sve su to neke stvari koje ulaze u obzir. Sa druge strane, utakmica koja je odigrana u Poljskoj je za zaborav, ne treba da razmišljamo o tome. Treba da budemo fokusirani na sutrašnju utakmicu.
– Očekujemo što je i logično, da Leh od početka bude agresivniji i ofanzivniji. Jer, za razliku od prve utakmice gde imate drugu strategiju, posle rezultata koji dođe onda se strategija menja. Rekao sam, samim tim da je Leh jako dobra ekipa, spremili su nešto, videćemo kakvi ćemo biti i kakav ćemo odgovor dati. Rekao sam, uopšte se ne obaziremo na rezultat iz prve utakmice. Kao da je 0:0.