0

Komazec nastavio golgetersku seriju

Objavljeno: 17.11.13 u 23:57

komazec-sarajevo

Napadač Sarajeva Nikola Komazec ponovo se upisao u strelce na prvenstvenom meču sa Slavijom koju su domaći rešili u svoju korist sa 3:0.

Sarajevo je ovom pobedom nakon 17. kola Premijer lige BIH došlo do drugog mesta na tabeli sa bodom manje u odnosu na lidera, Borac iz Banjaluke.

Domaći su poveli golom Puzigaće u 55. minutu, a na 2:0 povisio je Karić u 74. minutu. Komazec je i pre gola imao nekoliko sjajnih prilika, a u 77. minutu postavio je konačan rezultat.

Srpskom centarforu to je deveti pogodak koji je postigao u Premijer ligi, a ukupno 13. računajući i Kup duele u dresu Sarajeva.

Sarajevo u narednom kolu 23. novembra gostuje Širokom Brijegu.