0

Zvezda neubedljiva protiv Spartaka pred praznim tribinama

Objavljeno: 14.11.13 u 18:27

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa ekipom Spartaka rezultatom 1:1 (1:0) u prijateljskom susretu pred praznim tribinama Marakane.

Trener Slaviša Stojanović u ovom kontrolnom meču isprobao je igrače sa manjom minutažom, dok su standardni prvotmici odradili samo jutranji trening.

Crveno-beli su poveli golom Savićevića u 30. minutu iz penala, a izjednačio je Radović u 57. minutu. Zvezda je u prvom poluvremenu propustila nekoliko prilika za gol, a u nastavku je tempo domaćih znatno opao.

CRVENA ZVEZDA: Vesić, Ahčin, Arauho, Lazić, Nenadić, Jokić, Savićević, Mirić, Mladenović, Mihajlović i Onjilo.

Rezerve: Trkulja, Đorđević, Đuričković, Čikić, Grujić.

SPARTAK: Jovanić, Stevanović, Radović, Cicmil, Puškarić, Kovačević, Trivunović, Mrkela, Torbica, Šarac, Nosković.

Rezerve: Janošević, Farkaš, Antonić, Vidović, Vojvodić, Džugurdić, Milivojev, Jondić, Mezei, Marković, Popara.