0

Komazecova golgeterska serija i dalje traje

Objavljeno: 10.11.13 u 21:41

komazec-sarajevo

Fudbaleri Sarajeva remizirali su 1:1 na gostovanju Zrinjskom u okviru 16. kola prvenstva Bosne i Hercegovine.

Derbi kola opravdao je očekivanja, a najbolji igrač gostiju Nikola Komazec ponovo je bio precizan i to u 8. minutu kada je iz prve prave prilike utišao stadion Zrinjskog. Fudbaler o čijoj preciznosti bruji BiH imao je još nekoliko lepih prilika, naročito pred kraj poluvremena da povisi prednost Sarajeva, ali su žilavi domaćini pokazali da se neće tek tako odreći celog plena.

I zaista, u 63. minutu Barišić je postavio konačan rezultat utakmice koja je prekinuta nekoliko trenutaka ranije kada su domaći navijači napravili bakljadu ubacujući predmete na teren.

Sarajevo je za sada na drugom mestu tabele sa 30 bodova, četiri manje od vodećeg Borca. U narednom kolu Komazec i drugovi dočekuju Slaviju, a taj meč igra se 16. novembra.