0

Dva autogola u remiju Viljareala i Atletika, Đukiću bod od bivšeg kluba

Objavljeno: 10.11.13 u 20:57

Miroslav-Đukić

Fudbaleri Viljareala i Atletiko Madrida remizirali su rezultatom 1:1, dok su bodove podelili Valensija i Valjadolid – 2:2.

Meč na Madrigalu obeležili su autogolovi, pošto je najpre svoju mrežu zatresao Mario u drugom minutu za vođstvo Atletika, da bi Huanfran prevario Kurtou u 79. minutu za konačnih 1:1.

Na Mestalji, Miroslav Đukić ponovo nije obradovao svoje navijače, pošto su Valensija i Valjadolid odigrali 2:2. Ever Banega je u petom minutu promašio penal, a četiri minuta kasnije gosti su poveli preko Gere. Pabon je izjednačio u 29. minutu i tim rezultatom otišlo se na odmor.

Posle pet minuta nastavka gosti su ponovo poveli preko Garsije, a konačnih 2:2 postavio je Feguli.