0

Ćuranima ne prija romantika, pobeda Čuke u Kragujevcu (FOTO)

Objavljeno: 09.11.13 u 15:32

Pobede u prvim utakmicama 12. kola Jelen Superlige ostvarili su OFK Beograd, Čukarički, Novi Pazar i Radnički iz Niša.

Romantičari su na Karaburmi došli do pobede nad Ćuranima od 3:2 i osvojili su nova tri boda.

Dejan Dražić je načeo mrežu Jagodinaca u 11. minutu, a u 35. Gajić je duplirao prednost OFK-e. Jagodina nedugo zatim smanjuje preko Živanovića, a Dražić svojim drugim golom vraća prednost od dva gola. Ipak, Jagodina uspeva da smanji rezultat tek u završnici meča preko Đorđa Šušnjara.

Čukarički je prekinuo negativnu seriju i slavio je na gostovanju protiv Radničkog u Kragujevcu.

Gol odluke pao je u 39. minutu kada je grujičić pogodio sopstvenu mrežu.

Najuzbudljivije bilo je u Nišu gde je Radnički dočekao Voždovac i slavio sa 2:1.

Nišlije su povele u 40. minutu kada je jedanaesterac realizovao Saša Stojanović. Početkom drugog poluvremena Stefan Babović je izjednačio rezultat, a pobedu domaćinu doneo je Jovanović u 68. minutu.

Novi Pazar ubedljivo je savladao Spartak iz Subotice rezultatom 3:0.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu, a strelci su bili Mutavdžić, Obrovac i Vidaković.