0

Torino zaustavio Romu (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.13 u 22:39

torino-slavlje

Fudbaleri Torina prvi su tim u Seriji A koji je uspeo da izbegne poraz od Rome koja je nakon 10 uzastopnih pobeda zabeležila prvi remi u nacionalnom šampionatu – 1:1 (0:1).

Goste je do vođstva doveo Strotman posle odličnog dodavanja Miralema Pjanića, ali je domaći tim preko Ćerći došao do izjednačenja u 63. minutu. Srpski internacionalac Adem Ljajić u igru je ušao u 67. minutu umesto Borijela, ali nije uspeo da donese trijumf svom timu, dok je sa druge strane za „bikove“ Nikola Maksimović odigrao četri minuta sudijske nadoknade pošto je u 90. minutu zamenio strelca gola za Torino.

Roma sada ima tri boda više od Napolija i Juventusa koji su na deobi drugog mesta, dok je Torino u grupi timova koji su skupili po 12 bodova (Milan, Parma i Livorno).