0

OFK Beograd, Spartak i Donji Srem u četvrtfinalu Kupa

Objavljeno: 30.10.13 u 16:01

KUP Srbije

Na prva tri meča osmine finala Kupa Srbije sve tri pobede su pripale domaćim ekipama što znači da su se u četvrtfinale plasirali OFK Beograd, subotički Spartak i Donji Srem.

Najuzbudljivije je bilo na Karaburmi gde je OFK beograd golovima Paločevića napravio veliki preokret u duelu sa užičkim Jedinstvom koje se nadalo da bi moglo da izbori makar penale, ali tako nije mislio mladi fudbaler „romantičara“ koji je preduhitrio sudiju koji se spremao da svira kraj meča.

Daleko lakše do pobede je došao Spartak koji je dugo lomio otpor gostiju iz Kruševca, ali kada su u drugom poluvremenu u igru ušli Nosković i Torbica pali su i golovi koji su Subotičane odveli u samu završnicu najmasovnijeg takmičenja.

Nešto neizvesnije je bilo u Pećincima gde je Donji Srem savladao čačanski Borac sa 2:0, ali moglo je da bude i drugačije da su gosti u drugom poluvremenu iskoristili jednu od prilika koje su stvorili pri rezultatu 1:0.