0

Monpelje nije uspeo da se odbrani u Bordou (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.13 u 15:54

bordo-monpelje

Fudbaleri Bordoa ne samo da su nastavili niz od pet utakmica bez poraza u šampionatu Francuske već su u meču 11. kola pred svojim navijačima na Stadionu Žak Šaban-Dalma savladali goste iz Monpeljea sa  2:0 (1:0).

Strelac prvog pogotka na meču bio je Čeik Tidijan Dijabate koji je u 75. minutu odlično reagovao na dodavanje Nikolasa Morisa-Belaja, a tačku na ovaj meč u kojem su gosti više od sata igrali sa igračem manje nakon isključenja Alžirca Žebura u 19. minutu, stavio je Obranjak golom u sudijskoj nadoknadi izgubljenog vremena. Vujadin Savić ponovo nije pronašao svoje mesto u protokolu tako da još uvek nema nijedan nastup za Žirondince u novoj sezoni.

Bordo se tako nakon lošeg starta seyone polako probija ka sredini tabele pošto sada ima 14 bodova i zauzima 13. mesto, dok je Monpelje ostao na 12 skupljenih poena odnosno skliznuo je na 15. poziciju.

Bordo – Monpelje 2:0 (1:0)