0

LŠ: Odlični Radnički na revanš sa +6 (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.13 u 19:30

vk radnicki

Vaterpolisti Radničkog pobedili su u Kragujevcu Vuljagmeni sa 11:5 (3:0, 2:2, 4:3, 2:0) u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu šampiona.

Kragujevčani su odlično otvorili meč i posle prve deonice su imali velikih 3:0. Međutim, u drugoj deonici su gosti bolje zaigrali, pa je na poluvremenu bilo 5:2 za Radčki.ni

U trećoj četvrtini razigrao se najbolji igrač Kragujevčana Filip Filipović. Postigao je dva vezana gola i za vođstvo svoje ekipe (9:5). U poslednjoj deonici domaći sastav je odigrao odlično u odbrani. Nije primio nijedan gol, postigao je dva i na kraju sa sasvim solidnih šest golova viška ide na revanš.

Revanš meč igra se za dve nedelje u Atini.