in , ,

Liga Evrope: Zvezdin i Partizanov ‘dželat’ jedan protiv drugog

Liga Evrope

Večeras su na programu utakmice 3. kola Lige Evrope, a među 24 meča praktično nema nijednog koji bi mogli da nazovemo derbijem večeri.

Kako naši klubovi nisu uspeli da se domognu grupne faze takmičenja preostaje nam da pratimo koliko daleko mogu da stignu ekipe koje su ih eliminisale, a posebno zanimljivo biće danas kada se u Odesi sastatju Černomorec, koji je izbacio Crvenu zvezdu iz ovog takmičenja, i Ludogorec koji je u kvalifikacijama za Ligu šampiona bio bolji od Partizana.

Moldavski Šerif, ekipa koja je eliminisala Vojvodinu, odmeriće snage sa moćnim Totenhemom, dok će švajcarski Tun gostovati kijevskom Dinamu.

Liga Evrope, 3. kolo

Četvrtak, 24. oktobar:

Grupa A
21.05h Svonsi – Kubanj
21.05h Valensija – Sankt Galen
Tabela: Svonsi 6 bodova, Sankt Galen 3, Valensija 3, Kubanj 0

Grupa B
21.05h Černomorec – Ludogorec
21.05h Dinamo Zagreb – PSV
Tabela: Ludogorec 6 bodova, Černomorec 3, PSV 3, Dinamo 0

Grupa C
21.05h Elfsborg – Esbjerg
21.05h Salcburg – Standard
Tabela: Salcburg 6 bodova, Esbjerg 3, Elfsborg 1, Standard 1

Grupa D
21.05h Vigan – Rubin
21.05h Varegem – Maribor
Tabela: Rubin 6 bodova, Vigan 4, Varegem 1, Maribor 0

Grupa E
21.05h Fiorentina – Panduri
21.05h Pasoš Fereira – Dnjepar
Tabela: Fiorentina 6 bodova, Dnjepar 3, Panduri 1, Pasoš 1

Grupa F
21.05h Bordo – APOEL
21.05h Ajntraht Frankfurt – Makabi Tel Aviv
Tabela: Ajntraht 6 bodova, Makabi 4, APOEL 1, Bordo 0

Grupa G
19.00h Dinamo Kijev – Tun
19.00h Genk – Rapid Beč
Tabela: Genk 6 bodova, Tun 3, Dinamo 1, Rapid 1

Grupa H
19.00h Frajburg – Estoril
19.00h Liberec – Sevilja
Tabela: Sevilja 6 bodova, Slovan 4, Frajburg 1, Estoril 0

Grupa I
19.00h Olimpik Lion – Rijeka
19.00h Betis – Gimaraeš
Tabela: Gimaraeš 4 boda, Olimpik 2, Betis 2, Rijeka 1

Grupa J
19.00h Apolon – Lacio
19.00h Trabzon – Legija
Tabela: Lacio 4 boda, Trabzon 4, Apolon 3, Legija 0

Grupa K
18.00h Anži – Tromso
19.00h Šerif – Totenhem
Tabela: Totenhem 6 bodova, Šerif 2, Anži 1, Tromso 1

Grupa L
18.00h Šahtjor Karagandi – AZ Alkmar
19.00h PAOK – Makabi Haifa
Tabela: AZ 4 boda, PAOK 4, Makabi 1, Šahtjor 1

hotsport.rs

Diskusija

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Učitavanje

0

Dudaš ne ide na SP u dvorani

Litvanac menja Kelatija u Vitoriji