0

Raspoloženi Bambi nedovoljan za Moskovljane (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.13 u 19:52

Zoran-Tosic

Fudbaleri moskovskog CSKA poraženi su na svom stadionu od ekipe Mančester Sitija rezultatom 1:2 (1:2) u prvom večerašnjem mečutrećeg kola Lige šampiona.

Reprezentativac Srbije Zoran Tošić u 32. minutu doneo je prednost moskovskom CSKA. Bambi je pravovremeno utrčao iza leđa odbrane gostiju, pobegao Matiji Nastasiću i majstorski lobovao Harta. Ipak, do odlaska na odmor, Aguero je sa dva gola preokrenuo rezultat na 1:2, na asistencije Silve i Negreda.

U nastavku igre nije bilo promene rezultata, iako je CSKA imao više od igre, a Bambi Tošić je bio najzapaženiji u svojoj ekipi.

U nadoknadi vremena, Honda je imao situaciju jedan na jedan, ali je Hart maestralnom intervencijom sačuvao Engleze.