0

Moćne patke nižu pobede (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.13 u 09:28

185453969_slide

Anahajm Daksi stigli su do sedme uzastopne pobede u šampionatu pošto su sa 6:3 na svom ledu pobedli Dalas Starse.

Međutim prva trećina nikako nije ukazivala na to da će Daksi odneti pobedu. Naime, iako su poveli golom Selanea, pogocima Gerbita, Dilona i Horkofa Dalas je utišao publiku i na prvi odmor gosti su otišli sa 1:3.

Peri već početkom druge treći vreća Dakse u igru, da bi izjednačenje domaćima doneo isti igrač sredinom perioda. To nije bilo sve u drugoj trećini pošto je na nešto više od minute pre kraja Item postigao i četvrti gol za Anahajm.

Daksi su pitanje pobednika rešili u poslednjem periodu. Prvo je Geclaf povisio na 5:3, da bi Pet minuta pre kraja meča Perol postavio konačan rezultat.

Anahajm – Dalas 6:3
Kolumbus – Vankuver 3:1
Vinipeg – Nešvil 1:3