0

Fulam razbio Kristal Palas, Kasami ‘poništio’ Vilšira! (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.13 u 23:14

Kasami

Fudbaleri Fulama pobedili su u gostima ekipu Kristal Palasa rezultatom 1:4 (1:2) u poslednjem meču osmog kola Premijer lige.

Domaći su poveli već u sedmom minutu preko Marijape, ali je već u 20. Kasami golčinom sa preko 20 metara poravnao rezultat, da bi u 45. Sidvel pogodio za preokret.

Inače, zanimljivo je da je nakon Kasamijevog gola, čudesnim volej udarcem iskosa sa desne strane, Džek Vilšir na svom Tviteru poručio “Ode moja nagrada za gol meseca!“, aludirajući na svoj pogodak nakon nestvarne akcije u pobedi nad Noričem.

U nastavku igre golove su još postigli Berbatov u 50. i Senderos u 55. minutu, oba na asistencije Brajana Ruiza.

Ovom pobedom, Fulam je pobegao iz donjeg dela tabele i sada sa 10 bodova zauzima 14. poziciju, dok je Kristal Palas pretposlednji na tabeli sa samo tri osvojena boda.